Regulamin sklepu internetowego

1. Postanowienia ogólne
Złożenie Zamówienia na Towary oferowane przez Sklep internetowy i realizacja Zamówień odbywa się na podstawie niniejszego Regulaminu oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa


Liczba oferowanych Towarów objętych promocją lub podlegających wyprzedaży jest ograniczona. Realizacja Zamówień na takie Towary odbywa się w kolejności, w jakiej zostały one złożone przez Zamawiających, aż do wyczerpania zapasów.

Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu można zawsze znaleźć na naszej stronie pod odnośnikiem Regulamin sklepu

Regulamin wchodzi w życie z dniem 1.09.2015 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem nanobio.pl

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem nanobio.pl Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu.

2. Właściciel sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem nanobio.pl jest firma:

NANOBIO S.C. ul. Widokowa 15, 33-112 Tarnowiec

NIP: 993-065-95-19 REGON: 363904298

Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej nanobio.pl

3. Ceny zawarte w sklepie

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu nanobio.pl podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT (kwota/cena brutto ).

Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Ceny towarów podane na stronie nanobio.pl nie zawierają kosztów wysyłki.

4. Zamówienia i dostawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie nanobio.pl, telefonicznie oraz poprzez pocztę elektroniczną e-mail.

Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym - sklepem nanobio.pl

Zamówienia złożone i potwierdzone do godziny 12.00 realizowane są w następnym dniu roboczym. Pozostałe zamówienia realizowane są w ciągu 2-3 dni roboczych.

Przy zakupach powyżej 250 zł brutto, koszty wysyłki ponosi dostawca. Poniżej tej kwoty koszty wysyłki wynoszą 13 zł brutto.

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.

nanobio.pl ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar na poprzez:

  • przelew bankowy na konto sklepu,
  • płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel)

Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską FedEx.

Podczas składania zamówienia (na terenie Polski) koszt dostarczenia jest przedstawiany zamawiającemu automatycznie.

Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu nanobio.pl są realizowane w ciągu następnego dnia roboczego - kurier FedEx.

Podczas odbioru zamówienia ze sklepu należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan jej paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

W przypadku zamówień z dostawą poza teren Polski prosimy o kontakt mailowy biuro@nanobio.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.

nanobio.pl zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Zamawiającego bez podania jej przyczyny.

5. Zwrot towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. "O prawach konsumenta" art. 27 Konsument, który zawarł Umowę sprzedaży na odległość może w terminie 14 dni od daty odebrania Produktów, odstąpić od tej umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art 34 ust. 2 i art 35. Prawo to dotyczy wyłącznie transakcji konsumenckich na osobę fizyczną, natomiast nie dotyczy transakcji w ramach działalności gospodarczej. (Ustawa z dnia 30 maja 2014 art. 44 ust. 1).

nanobio.pl zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

Zwrotowi podlega koszt zamówionego produktu, koszt dostawy nie podlega zwrotowi, koszt odesłania produktu do sklepu również pokrywa Kupujący.

6. Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie nanobio.pl są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.

nanobio.pl zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.

Wszelkie braki lub uszkodzenia w dostarczonym towarze należy zgłaszać pisemnie na adres biuro@nanobio.pl nie później niż 24 godziny od otrzymania przesyłki. Jeżeli, w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej, podczas odbioru stwierdzono uszkodzenia w przesyłce lub towarze, należy koniecznie (wraz z kurierem) sporządzić protokół szkody. Oryginał w/w protokołu prosimy przesłać do siedziby naszej firmy nie później niż w ciągu 7 dni roboczych.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres : Widokowa 15, 33-112 Tarnowiec.

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez nanobio.pl

nanobio.pl zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

7. Inne

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem 504 299 828 lub drogą elektroniczną na adres biuro@nanobio.pl